Okresní přebor – Mladší přípravka “B” – 14.10.217 – Rybník

V sobotu 14.10.2017 náš B tým zajížděl na další klání okresního přeboru mladších přípravek do Rybníka, na hřiště do Rybníka 🙂 V pátek jsme se dohodli na pomoci bambínám a pustili Honzu Ralika na výpomoc. Z informací od Jardy Pěknice se Honzovi dařilo jak herně tak střelecky, Honzo gratulujeme!

V Rybníku jsme začali proti týmu z Žichlínka B, kluci byli stejně staří, jako naši. Od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a snažili se vstřelit branku, ne vše se dařilo, ale nakonec se několik šancí podařilo dohrát do konce. Konečný výsledek 7:0 v náš prospěch. Střelci branek David 3x, 2x Štěpán, Denis a Kuba Mařík.

Další zápas byl opět proti Žichlínku, ale A. Kluci o něco starší a taky větší nás prověřili po všech stránkách, souboj byl velice vyrovnaný, my první půlku 2:0, Žichlínek 2:1 druhou půlku. Velice pěkné utkání s konečným skóre 3:2 pro Libchavy. Střelec branek David.

Poslední utkání jsme sehráli proti Rybníku. A začali jsme velice špatně, pohyb nula, osobní souboje nula a skóre 2:0 po deseti minutách pro soupeře. V prvním poločase se nám ještě podařilo vyrovnat brankami Davida a Štěpána. Druhý poločas jsme se výrazně zlepšili, díky tomu byl druhý poločas v naší režii. Stav skóre na konci 6:2 pro kluky z Libchav. Střelci branek David 4x a Filip s Štěpánem. Tři zápasy, tři výhry a první místo v Rybníku.

Velice dobré výkony a zlepšení všech našich kluků, nedělám to, ale vyzvednu výkon Filipa, který mě překvapil svým výborným výkonem ve všech utkáních, jen tak dál… 🙂

Potrénujeme, zamakáme a budeme pokračovat dál v našem snažení.

Zapsal trenér: Roman Žďárský