TJ Sokol Libchavy B – TJ Albrechtice     1:5  (1:2)

AR1: Kalous Roman, AR2: Dostál Radek

Branky: 38. Boštík (pk) – 5. a 7. Kollert, 52. a 90. Faltus, 82. Rek

Diváků: 150

Sestava: Zeman – Pražák (k), Hoffman, Kopecký (46. Kollert), Honz (46. Ráb) – Šalda (64. Kopfštein), Čada, Paukert, Borovička – Boštík, Hájek

V historicky posledním utkání libchavského „béčka“ zavítal na naše hřiště již jistý vítěz soutěže z Albrechtic. Za pěkného nedělního počasí byl k vidění zápas kvalitativně nad poměry této soutěže.

Úvod bohužel našim hráčům nevyšel a po dvou slepených brankách hostujícího Kollerta rychle prohrávali 0:2. V dalších minutách se však obraz hry vyrovnal a náš mírný tlak korunoval v závěru první půle Boštík proměněnou penaltou – 1:2. Do druhé půle naskočil i střelec Ráb, který hned po čtyřech minutách rozvlnil síť brankáře Šembery, jeho trefa ale nebyla uznána kvůli domnělému ofsajdu. Za vyrovnaného stavu by snad další průběh zápasu vypadal jinak, avšak je třeba uznat, že hosté byli většinu zápasu lepší, přičemž několik jejich jasných šancí zlikvidoval Zeman.

Výsledek utkání i celé sezóny nakonec není příliš podstatný. Náš B tým se totiž po čtvrtstoletí své aktivní činnosti pro nedostatek hráčů loučí. Během této doby odehrál na 500 utkání a na jeho existenci se podílely desítky trenérů a funkcionářů a samozřejmě několik set hráčů. Na závěr tedy nezbývá než všem poděkovat a třeba někdy příště…..