Muži I.B třída – Opatovec

TJ Sokol Libchavy – Opatovec 1:2 (1:1)

11′ 1:0 Martinák (Šrom)
37′ 1:1 Bartoš
88′ 1:2 Jukl

 

Sestava:
Poláček – Šrom (88′ Hájek), Blažek, David, Židek – Pavlák, Jetmar, Paukert (70′ Váně), Boštík J. (64′ Hodr) – Martinák (79′ Boštík M.), Ráb

Krize pokračuje. Po slibném úvodu zápasu Libchavy i z druhého jarního domácího zápasu odešly s prázdnou.

Jak již bylo zmíněno, úvod zápasu vůbec nenapovídal konečnému výsledku. Začali jsme oproti minulému týdnu aktivně a hned v úvodní čtvrthodině skórovali. Židkův přímý volný kop od vlastního vápna doputoval křížem až na Pavláka, ten srazil hlavou na Šroma, který odcentroval do vápna, kde už čekali Ráb s Martinákem. První jmenovaný nůžkami promáchl, ale míč se dostal ke druhému a ten povedenou přízemní ranou po pravé ruce gólmana otevřel gólový účet zápasu. Zápas pokračoval s mírnou převahou domácích, ale po hostujícím vyhraném souboji na polovině hřiště se po kolmici dostal tváří v tvář Poláčkovi k zakončení Bartoš a se štěstím mezi nohama domácího brankáře vyrovnal.

Druhý poločas moc akcí nepřinesl a v okamžiku, kdy se už většina chystala na pokutové kopy, přišel přetažený rohový kop, kdy po hlavičce spoluhráče doklepával Jukl do odkryté brány. Závěrečný nápor Libchav už gól nepřinesl.

Další ztráta je určitě zklamáním, ovšem zdraví je na prvním místě a my tímto přejeme brzké uzdravení Tomovi Paukertovi po jeho velmi bolestivém zranění kolene. Za týden nás čeká “derby” s poslední Řetovou která nemá co ztratit a to rozhodně nesmíme podcenit.