Mladší přípravka Třemošnice

V sobotu 28.9.2019 jsme zavítali do Třemošnice. V prvním zápase jsme se utkali s týmem ze Slatiňan.O první gól se postaral náš Vítek Peknic a už vedeme 1:0,potom se trefil dvakrát náš soupeř a otočil skóre na 1:2,tak skončil první poločas.Ve druhém poločase nastala kanonáda,na 2:2 srovnal Matěj Štěch, vzápětí soupeř navyšuje skóre na 2:3 a pak to začalo.Na 3:3 skóruje Kuba Škorvánek,4:3 Vítek Peknic,5:3 Mates Šeda,6:3 Kuba Škorvánek.Jako poslední se trefil dvakrát soupeř,konečný stav6:5.Druhým soupeřem byla domácí Třemošnice,první poločas od nás nebyl nic moc,góly dával pouze soupeř, konec prvního poločasu 0:2.Ve druhém poločase nejprve soupeř navyšuje na 0:3,pak ale začala stíhací jízda našich kluků.Na 1:3 snižuje Přéma Kalousek,soupeř znova navyšuje o tři góly na 1:4.Pak na 2:4 snižuje Matěj Štěch, vzápětí dává gól Petr Novák a už je to jenom o gól.Vyrovnat se nám bohužel nepodařilo, konečný stav3:4.Třetí a poslední soupeř se kterým jsme se utkali byl Dolní Újezd.V tomto zápase jsme byli  s trenérama naprosto spokojený,sice jsme v úvodu prohrávali 0:1,ale co se stalo pak to jsme letos ještě nezažili.Tak pěkně od začátku.Na1:1 srovnává Domča Čermák,na 2:1 zvyšuje Petr Novák,na 3:1a4:1a5:1 Vítek Peknic (HETRIK).Do tohoto stavu se trefovali pouze naši obránci,to nakrklo Kubu Škorvánka a ten ukončil první poločas 6:1.Druhý poločas střelecky otevřel Přéma Kalousek, vedeme 7:1,než jsem si napsal do sešitku Přému jako střelce tak dal gól Mates Šeda 8:1,na 9:1 navyšuje Matěj Štěch.V tento okamžik si dali gól všichni naši hráči kromě Oliho,ale i on měl střely na branku.Pak se ještě dvakrát trefil Kuba Škorvánek a už to bylo11:1,jako poslední se trefil náš soupeř.Konečný stav 11:2.Co napsat závěrem ,kluci snad konečně zjistily že když budou na hřišti makat tak můžou porazit každého.
SESTAVA:Domča Čermák,Petr Novák,Vítek Peknic,Kuba Škorvánek,Přéma Kalousek,Mates Šeda,Matěj Štěch,Oliver Rosák
Napsal:Petr Novák