MLADŠÍ PŘÍPRAVKA LITOMYŠL 27.4.2019

V sobotu 27.4 jsme zavítali  do Litomyšle. V prvním zápase jsme se utkali s domácí Litomyšlí.V prvním poločase byly šance na obouch stranách,kluci spálili jednu šanci za druhou,Litomyšl taky a proto byl poločas 0:0.Ve druhém poločase na nás Litomyšl vlétla a my po špatných rozehrávkách dostáváme gól.Prohráváme 0:1.Soupeř  vzápětí zvyšuje skóre na 2:0.Naše kluky to zdravě naštvalo a když dal gól Štěpán na 2::1 najednou nás bylo plné hřiště.Druhý gól dal Danda Pražák a tím ukončil zápas 2:2.Druhý tým proti kterému jsme nastoupili byl Dolní Újezd.Prví poločas jsme nezačali dobře a hned jsme prohrávali 0:1. Za nás srovnal Štěpán na 1:1.Pak dal soupeř dva rychlé góly a už prohráváme 1:3.Na 2:3 snižuje Danda Pražák, poslední slovo si vzal soupeř a tak skončil poločas 2:4.Ve druhém poločase se soupeř trefil šestkrát.  Za nás se trefil Honza. Konečný stav 3:10.Poslední soupeř bylo Horní Jelení.První poločas jsme jednoznačně prohráli 0:8,vůbec nic se nám nedařilo.Druhý poločas byl o poznání lepší,ale skórovat se nám bohužel nepodařilo.Soupeř se trefil třikrát a proto je konečný stav 0:11.

SESTAVA:Oliver Rosák,Štěpán Provazník,Honza Ralik,Danda Pražák,Petr Novák,Martin Ryšavý,Danda Dostál

Napsali:Provazníková,Novák