Mladší přípravka Libchavy 8.9.2019

V neděli 8.9 jsme pořádali první  turnaj tohoto ročníku.Prvním soupeřem se kterým jsme se utkali byl Žamberk.První gól dal za nás Mates Šeda a už vedeme 1:0.Pak se probudil náš soupeř a třemi brankami otočil skóre na 1:3.

Tak skončil první poločas.Druhý poločas začal pro nás velice špatně,soupeř nám dal hned dva góly a už vedl 1:5.To se nelíbilo Matesovi,který snížil  na konečných 2:5.V tomto zápase jsme měli hodně šancí ,ale bohužel jsme je neproměňovali, tak to dopadlo jak to dopadlo.Ve druhém zápase jsme se utkali s Holicemi. Od začátku jsme byli lepším týmem a když dal gól Kuba Škorvánek vedli jsme 1:0.Soupeře jsme k ničemu nepustili,kluci makali a odměna je neminula.Druhý gól dal náš borec Kuba Škorvánek vedeme 2:0.tak skončil první poločas.Ve druhém poločase se nám bohužel skórovat nepodařilo, konečný výsledek 2:0.Třetím týmem se kterým jsme se utkali byly Lázně Bohdaneč.Toto utkání nám vyšlo podle našich představ.Prvním střelcem byl Kuba Škorvánek, vedeme 1:0.Pak se trefil Petr Novák a už vedeme 2:0.To naštvalo našeho soupeře který snížil na 2:1.Na 3:1 se trefil Petr Novák a hned  vzápětí zvýšil Mates Šeda na 4:1, tak skončil první poločas.Začátek druhého poločasu nebyl zrovna snový,třemi slepenými góly soupeř srovnal na 4:4,to naštvalo našeho borce Přému Kalouska který vsítil gól a už vedeme 5:4.Aby toho nebylo málo přidal se do listiny střelců Danda Čermák vedeme 6:4, posledním střelcem se stal Přéma Kalousek a tak konečný stav byl 7:4.Na závěr musím kluky pochválit hlavně Oliho ten zachytal jako bůh jen tak dál .

Sestava:Kuba Škorvánek,Vítek Pěknic,Mates Šeda,Petr Novák,Oliver Rosák,Matyáš Kovář Přéma Kalousek,Domča Čermák.

Napsal: Petr Novák