Mladší přípravka- Horní Jelení

V sobotu 13.10. jsme zavítali na turnaj  do Horního Jelení. První zápas jsme sehráli  s Třemošnicí, v  prvním poločase dal gól Honzík Navrkal,vedeme 1:0. Soupeř vyrovnal na 1:1.Dalším střelcem byl Kuba Krčál, vedeme 2:1. Soupeř znovu vyrovnal.skóre po prvním poločase bylo 2:2 .Ve druhém poločase skóroval na konečný výsledek 3:2 Maty Rybka.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu,v prvním poločase jsme hráli vyrovnaný zápas a po gólu Honzíka Navrkala jsme vedli 1:0.Do konce poločasu soupeř skóroval na 1:1.Ve druhém poločase už skóroval bohužel jen soupeř prohráli jsme vysoko 1:6

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti Holicím,po ospalém začátku jsme prohrávali 0:1.Tento gól nás nakopl a po gólu Kuby Krčála jsme vyrovnaly na 1:1 .Dalším střelcem byl Petr Novák,který zvýšil skóre na 2:1 a tímto výsledkem skončil první poločas.Ve druhém poločase po gólech Kuby Krčála a Honzíka Navrkala vedeme 4:1,soupeř už jen jedním  gólem upravil výsledek  na konečných 4:2

Sestava: Provazník, Krčál, Novák, Navrkal, Pražák, Dostál, Rybka, Rosák