Mladší přípravka Dašice

V neděli 21.10. jsme zavítali do Dašic.V prvním zápase jsme se utkali s  Třemošnicí .Hned od začátku jsme prohrávali 0:1 Honzík Navrkal vyrovnal na 1:1  potom dal soupeř dva góly na1:3 a opět Honzík Navrkal upravil na 2:3 tak skončil první poločas.Ve druhém poločase za nás skóroval už jen Martin Ryšavý, bohužel soupeř skóroval sedmkrát na konečný výsledek 3:10.

Druhý zápas jsme sehrály s Dolním Újezdem.První poločas jsme prohráli 1:4, za nás se trefil Honzík Navrkal.Druhý poločas jako přes kopírák 1:4 gól Honzík Navrkal konečný stav 2:8

Třetí utkání bylo velice bolestivé, kluky s Dašic asi krmí syrovým masem.Hned na začátku nám zranili Honzíka,ten bohužel už do konce utkání nenastoupil .Naši borci bojovali,ale soupeř nás k ničemu nepustil.První poločas 0:3.Druhý poločas 0:8 konečný výsledek 0:11.

Sestava: Rosák, Provazník, Navrkal,Novák, Dostál, Ryšavý, Neugebauer

Zapsal: Novák Petr