MLADŠÍ PŘÍPRAVKA CHOCEŇ 5.5.2019

V neděli 5.5. jsme zavítali do Chocně. V prvním zápase jsme se utkali s týmem Holic.

Začali jsme velice dobře soupeře napadat,dohrávat souboje před brankou a vyplatilo se, Holice si dali vlastní gól. Vedeme 1:0!! Kluci se nabudili, náš útočný tlak rostl a Honza Navrkal zvýšil na 2:0. Ještě jednu branku do poločasu přidal Honza Ralik.

Takže poločas pro Libchavy 3:0. Nástup do 2,poločasu nezačal pro naše borce dobře a soupeř rychlou brankou snížil na 1:3.

Z branky se naši kluci ale rychle oklepali,rychlou branku na 4:1 přidala Markéta Karbulková, hned po ní ji dvěma rychlými góly napodobil Honza Navrkal

a už tu bylo skóre v náš prospěch 6:1. Ještě do konce druhého poločasu přidal Maty Rybka gól.Tím také završil konečný stav na 7:1 ve prospěch Libchav

a kluci si mohli pořádně zakřičet!

Druhý tým proti kterému jsme nastoupili, byl domácí tým Chocně.Ale Libchavy vůbec nezačali dobře a hned jsme začali prohrávat 0:1. Neuběhla ani minuta

a opět dostáváme dva rychlé góly od Chocně, takže zase změna skóre 0:3. Šancí jsme si moc nevytvořili, zato soupeř čím dál víc tlačil na branku a skvěle nás

v bráně podržel Oliver. Poločas tedy skončil 0:3. Nástup do 2.poločasu byl z naší strany živější,a hned rychlou brankou na úvod na snižuje Honza Navrkal,1:3.

Ale soupeře to nezlomilo, naopak, navyšuje náskok na 1:4, o minutu na 1:5. A  to jako by naše borce zlomilo, soupeř přidal ještě víc na tempu a už lovíme jeden

gól za druhým z naší branky,Soupeř tedy přidal ještě pět branek a uzavřel utkání na 1:10.

Poslední soupeř  byla Přelouč. Vstup do zápasu byl hrozný,jako by klukům “nohy nekopaly”, žádná kloudná přihrávka nebo klička a soupeř toho rychle využil,

rychlou brankou otevírá skóre na 0:1, během minuty ještě dva rychlé góly se loví z naší branky. Vzápětí se chopíme míče a po chybě soupeře snižujeme

brankou Honzy Navrkala  na 1:3. Ale soupeř se z toho oklepal a přidal do poločasu ještě čtyři branky. Takže po 1.poločase skóre 1:7 . Druhý poločas byl

o poznání z naší strany lepší, začali jsme si vytvářet tlak  šance, a hned jednu využil Honza Navrkal, 2:7. A jako by nás někdo polil živou vodou, najednou nás bylo

plné hřiště, Maty Rybka snižuje na 3:7, o minutu později přidává další gól a aby toho nebylo málo tak se skore opět zásluhou Matyho mění  na 5:7. Další

šanci na snížení spálil těsnou střelou mimo branku Štěpán Provazník  a tyč na vyrovnání trefil Kuba Šinkovský.

Stále nás je plné hřiště, šance ale nedokážeme využít a po naší chybné rozehrávce soupeř zvyšuje na 5:8. Soupeř se potom trefil ještě pětkrát a uzavřel

utkání na konečný výsledek 5:10

Sestava: Oliver Rosák ,Štěpán Provazník, Honza Navrkal, Honza Ralík, Maty Rybka, Markéta Karbulková, Martin Ryšavý,Danda Pražák,