Mladší přípravka B

V sobotu 13.4.jsme vyrazily na turnaj do Žamberka.V prvním zápase jsme se utkali s Litomyšlí.Začátek jsme měli smolný , když jsme si dali vlastní gól prohrávali jsme 0:1.Potom se trefil náš borec Honza Navrkal a srovnal na 1:1.Bohužel soupeře to nezlomilo a když se trefil do naší branky dvakrát vyhrával 3:1.To naštvalo Honzu Navrkala který  snížil na 3:2,takto skončil první poločas.Druhý poločas jsme tradičně začali špatně,prohráváme zase o dva góly 4:2.Pak sice dal gól soupeř,ale do své branky a snížil na 4:3.Opět skóruje soupeř,tentokrát do naší branky a  vede 5.3.Poslední kdo se trefil byl Martin Ryšavý. Snížil na konečných 5.4.Druhým soupeřem byl domácí tým ze Žamberka.Nevím co bych měl o tomto zápase napsat, po prvním poločase prohráváme 0:4.V druhém poločase se za nás trefil jenom Honza Ralik ,bohužel soupeř třikrát .Konečný výsledek 1:7.Třetí zápas nám konečně vyšel jak jsme si představovali.Nastoupily jsme proti Holicím, na ty si naši kluci vždy věří a bylo to vidět hned od začátku.První a druhý gól  za nás dal Honza Navrkal 2:0.Na 3:0 zvyšuje Štěpán Provazník, hned na to dává gól Honza Ralik. Vedeme 4:0,pak dal o sobě vědět i soupeř a snižuje na 4:1.To naštvalo naše Honzíky, nejdříve Honza Ralik dal dva góly pak se  jedním gólem přidal i Honza Navrkal, konec poločasu 7:1.Druhý poločas už nebyl od nás tak dobrý , kluci polevily a přestali bránit, všichni začaly útočit.Gólově se za nás prosadily Honza Navrkal,Štěpán Provazník,Honza Ralik. Konečný výsledek 10:4.

SESTAVA:Oliver Rosák,Petr Novák,Honza Navrkal,Danda Pražák,Martin Ryšavý,Honza Ralik,Štěpán Provazník

Napsal: Petr Novák