Mladší přípravka B – Rybník 27.5.

V sobotu bylo krásné počasí a v Rybníku nás uvítaly davy lidi a to i z toho důvodu, že se na tamní antuce odehrával amatérský volejbalový turnaj. V úvodním utkání jsme se setkali s nejčastěji se potkávajícím týmem tj. Řetová. Zápas to byl vyrovnaný, v úvodu jsme šli do vedení, pak jsme tahali za kratší konec , dokázali srovnat na 4.4.Už to vypadalo, že zápas dotáhneme zdárně do konce, ale posledních 5 minut jsme úplně vypustili a soupeř odskočil.Musím říct, že v tomto utkání padaly “hloupé a zbytečné” góly a to na obou stranách,ale to už je fotbal ( v brance Dan ). Do druhého utkání jsme se postavili proti Semanínu a brankářké rukavice se navlékl Patrik. Se Semanínem jsme hráli vůbec první střetnutí v tomto ročníku a v první půli jsme byly jako opaření.Soupeř šel do výrazného vedení 4:1. O přestávce jsme si řekli pár slov, udělali pár změn a utkání jsme nejen vyrovnali,ale šli o dvě branky do vedení.Soupeř však stihl i díky našími nedůraznými obrannými kroky srovnat. Rozhodovaly penalty a v těch jsme soupeře ustříleli ( kopali všichni hráči, ale počítali se jen první tři střely ).Patrik předvedl výborný brankářský výkon. V posledním utkání domácí hráli úplně jiný fotbal.V úvodu šel soupeř do  dvou brankového vedení a opět musela přijít přestávka a pár vážně míněných slov.Naši hráči zabrali a soupeře následně přestříleli ( v brance Kubík ).

Souhrn : Ve hře předvádíme kolísavé výkony, první půlky jsou slabší a až ve druhých jsme zabrali. Hru 2-4 hráči nezachrání, stačí když si  2-3 hráčí vyberou slabší chvilku či den a hra má úplně jinou podobu. Dnes nám chyběl důraz a osobní souboj. Skvěle překvapil Patrik v brance.Ukázalo, že penalty kluci umí  a když chtějí umí i zabrat.

Sestava : Tom Oláh, Dominik Tomáš, Kuba Kalous, Honza  Pěknic, Jenda Kulhavý, Dan Davidů, Lukáš Dušek, Patrik Vizvári

Libchavy x Řetová – 4:7 , Libchavy x Semanín – 6:6 ( penalty 2:1 ), Libchavy x Rybník – 5:2

Branky: Tom : 4, Patrik : 4, Kubík : 6, Lukáš : 2, Dominik -1

Dresy: Jenda Kulhavý

Trenéři : Robert Oláh, Milan Kalous, Honza Dušek