Mladší přípravka A – Dolní Újezd 9.9

Libchavští hráči si dnes zahráli svůj první turnaj v krajské soutěži a své první po prázdninové zápasy. Počasí nám přálo, cesta byla nedaleká a na hráčích byla znát delší pauza – přestávka se projevila v chuti a dobré náladě.V úvodním utkání Libchavy nastoupili proti domácím a přes pomalý rozjezd jsme zápas dovedli do radostného konce.Ve druhém utkání jsme si podali ruce s Chocní a po náznacích zmatku jsme poločas prohrávali 1:0. Naši hráči pak začali bojovat, být důraznější  a to se projevilo v herním stylu a konečném výsledku. Jednalo se o nejvyrovnanější zápas. V posledním utkání jsme zaskočili Litomyšl a výraznou herní ,ale i výsledkovou převahou se zdárně rozloučili s prvním po prázdninovým turnajem :-).

Závěr: Velkou radost nám udělala chuť hráčů hrát, chuť se postavit do branky,navázání na jarní herní sezónu. V zápasech byly znát individuální pokroky hráčů a osobní posuny. Kladně hodnotím  rozložení vstřelených branek mezi větší počet hráčů. Samozřejmě , že je třeba se zaměřit na oblast startu na míč ,důraznost a větší jistotu na balonu včetně dodržování rozestavení ( ale “fotbalový školní rok” byl teprve zahájen 🙂 ).

Zápasy: Libchavy x Dolní Újezd -12:4      Libchavy x Choceň – 4:2     Libchavy x Litomyšl – 11:3

Branky : Simon Vídeňský -8 , Jenda Kulhavý – 4 , Lukáš Dušek – 4, Kuba Kalous – 6, Patrik Vizvári -2  Milda Pirkl – 2