Mladší přípravka 7.10. turnaj v Chrudimi

Silně obsazený turnaj v Chrudimi se klukům a Jolance podařilo vyhrát. Celému týmu patří naše gratulace a to nejen za vítězství, ale hlavně za předvedenou hru. Velmi dobrý výkon podali oba brankáří, Tomáš a Patrik. Kluci a Jolanka bojovali, byla vidět dobrá přihrávka, orientace na hrací ploše a u většiny kluků snaha přihrát lépe postavenému spoluhráči i když i výjimky se najdou. Přálo nám i počasí, sluníčko svítilo až v posledním zápase začalo pršet a pršelo nám štěstí. Dolní Újezd jsme zdolali přesvědčivě. Ve druhém zápase jsme vyhráli nad domácí Chrudimí, když hlavně v prvém poločase jsme předvedli slušný výkon, protože domácí tým nebyl lehkým soupeřem a měl silnou podporu i v ochozech. Ve 2. poločase se nám už tolik nedařilo zakončování. V posledním zapase jsem narazili na silný tým z Chocně, se kterým jsme na podzim prohráli. První poločas to byl tvrdý boj, protože Choceň má v týmu šikovné kluky. Ve druhém se projevila naše převaha, protože Choceň mocně útočila, ale nestačila již bránit.

LIBCHAVY  –  DOLNÍ ÚJEZD    13 : 3   (6 : 2), branky zaznamenali: Kubík 6, Simon 4, Jenda, Lukáš a Milda po 1

LIBCHAVY –  CHRUDIM    7 : 0   (5 : 0), branky Jolana 3, Jenda, Kubík 2 a Simon po 1

LIBCHAVY  –  CHOCEŇ   7 : 2   (3 : 2) branky Simon 3, Jolana 2, Lukáš a Patrik po 1

Turnaje se zúčastnili: Milda Pirkl, Patrik Vizvári, Lukáš Dušek, Tomáš Oláh, Simon Vídenský, Jakub Kalous, Jenda Kulhavý, Dominik Tomáš a Jolanka Pávková. Dresy perou u Vídenských. Děkujeme rodičům za dopravu dětí do vzdálené Chrudimi a také za jejich povzbuzování při zápasech.

Trenéři: Oláh a Dušek