KP Žáci – Žamberk, Přelouč, Nemošice, Králíky

Starší žáci – 15. kolo KP skupina B

Libchavy – Žamberk   1:1 (1:1) PK (4:3)

Utkání se hrálo ve vysokém tempu, hosté z Žamberku měli mírnou fyzickou převahu, ale naši hráči se jim dobrým pohybem vyrovnali. Obě branky padly v prvním poločase. Druhý poločas změnu skóre již nepřinesl. Jeden bod navíc jsme získali až v následném penaltovém rozstřelu.

Sestava Libchav:

Jan Diblík – Honzík, Provazník, Diblík Filip, Svatoš, Kalousek, Škrobánek, Kovář, Komárek, Dytrt, Fikejz (Vrabcová, Čermák, Fišer)

Mladší žáci – 15. kolo KP skupina B

Libchavy – Žamberk   1:4 (1:1)

Slibný poločasový výsledek 1:1 jsme nedokázali v druhém poločase udržet. Hosté byli důraznější soubojích před naší brankou, přidali nám tři branky a celkem zaslouženě si do Žamberku odvezli tři body za vítězství.

Svatoš – Kapoun, Fišer, Čermák, Schauer, Vondra, Vrabcová, Bašnik, Aubus, Marhold, Honzík, Dytrt, Tomáš

Starší žáci – 16. kolo KP skupina B

Přelouč – Libchavy –   2:2 (1:1), PK (4:5)

Mnoho nevyužitých šancí, dvě inkasované branky, vyrovnání v poslední minutě a poté vítězství na penalty.

Mladší žáci – 16. kolo KP skupina B

Přelouč – Libchavy 0:0 (0:0)

Vyrovnané a bojovné utkání z obou stran.

Svatoš – Honzík, Fišer, Schauer, Aubus, Vrabcová, Tomáš, Lamač, Marhold, Kalousek, Dytrt, Henderson, Bašnik, Kapoun

Starší žáci – 17. kolo KP skupina B

Libchavy – Nemošice   0: 8 (0:3)

První branku jsme inkasovali v 13. minutě. Ve zbytku prvního poločasu jsme se snažili dobrým pohybem vyrovnat fyzicky vyspělejšímu soupeři, leč naše šance jsme nedokázali využít. V závěru poločasu dokázali hosté přidat další dvě branky a bylo rozhodnuto. V druhém poločase to byl z naší strany již jen zmar. Chyběly nám síly, a především chuť se poprat o lepší výsledek, a tak jsme to hostům na můj vkus až moc ulehčili.

Jan Diblík – Honzík, Provazník, Diblík Filip, Svatoš, Kalousek, Henderson, Kovář, Komárek, Dytrt, Fikejz (Vondra, Fišer)

Mladší žáci – 17. kolo KP skupina B

Libchavy – Nemošice   8:5 (6:1)

V úvodu utkání jsme sice inkasovali jako první, ale od této chvíle jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Dobrým pohybem a kombinací jsme soupeře donutili k chybám a Craig Henderson a Jakub Fišer byli nemilosrdní v zakončení a výsledkem všeho bylo poločasové skóre snů 6:1. Druhý poločas začal stejně jako první … inkasovanou brankou 6:2. Poté přidal Graig další dvě branky a na tabuli svítilo skóre 8:2. Naši hráči trochu usnuli na vavřínech a hosté dokázali ještě korigovat skóre na celkových 8:5.

Svatoš – Kapoun, Fišer, Čermák, Schauer, Vondra, Vrabcová, Bašnik, Aubus, Marhold, Honzík, Henderson, Dostál, Pávková, Holub

Starší žáci – 18. kolo KP skupina B

Králíky – Libchavy –   1:3 (0:1)

V utkání jsme byli lepším týmem a celkem zaslouženě si z Králík odvážíme tři body za vítězství. Střelecky se dařilo Kryštofu Fikejzovi, který dal všechny naše branky.

Svatoš – Honzík, Provazník, Diblík Filip, Diblík Jan, Kalousek, Henderson, Kovář, Komárek, Fikejz, Dytrt (Fišer, Vrabcová, Vondra)

Mladší žáci – 18. kolo KP skupina B

Králíky – Libchavy 2:8 (0:4)

Měli jsme dobrý nástup do utkání a ve 12. minutě jsme vedli po brankách Craiga Hendersona již 3:0. V průběhu poločasu jsme byli aktivnějším celkem a v jeho závěru po rohovém kopu zvýšil Jakub Fišer na 4:0. Průběh druhého poločasu byl totožný… rozdílovým hráčem byl náš střelec Graig Henderson, který přidal další tři branky. Dalším našim střelcem byla Adéla Vrabcová. Domácím se podařilo skórovat dvakrát, a tak utkání skončilo naším vítezstvím 8:2.

Svatoš – Kapoun, Vondra, Čermák, Aubus, Vrabcová, Fišer, Bašnik, Henderson,Tomáš, Lamač, Marhold