KP – Žáci – Králíky

Starší žáci: Jiskra 2008 – Libchavy –   3:1 (1:0)

Mladší žáci: Jiskra 2008 – Libchavy 0:7 (0:5)

Starší žáci

Domácí dokázali využít své mírné fyzické převahy. V rozhodujících chvílích byli vždy u míče dřív. První branka padla v 25. minutě z penalty. Nástup do druhého poločasu jsme nezachytili a ve 38. minutě jsme inkasovali podruhé. V 50. minutě to již bylo 3:0. Po rohovém kopu jsme nechali volného domácího hráče zakončit hlavou. Utkání mohl zdramatizovat Tom Dytrt, bohužel své dvě šance nevyřešil dobře a skončili pouze zakončením do brankáře. V 70. minutě korigoval stav na 3:1 Craig Henderson střelou pod břevno z přímého kopu.

Sestava Libchav:

Svatoš – Schauer, Mucha, Fišer, Honzík, Aubus (58. Bašnik), Vrabcová, Henderson, Kovář, Dytrt, Maršalík (65. Holub)

Mladší žáci

Od prvních minut jsme soupeře přehrávali pohlednou kombinační hrou. Ve finální fázi rozhodly individuální přednosti našich hráčů. Střelci branek: 3x Henderson, 2x Dostál, 1x Aubus, 1 x Holub

Vacek – Provazník, Fišer, Kalous, Vídeňský, Pávková, Dostál, Bašnik, Henderson, Aubus, Vrabcová, Holub, Lamač, David, Vašina