Halový turnaj pro ročník 2010 a mladší – tým “A” – 3.2.2018 – Pardubice

V sobotu jsme s naší mladší přípravkou ročník 2010 zajížděli na další halový turnaj do Pardubic. Čekalo nás celkem šest utkání, každý v čase 13 minut.

Obsazení týmů na turnaji bylo: Nemošice, Pardubice bílá, červená, OFS Chrudim, MFK Chrudim, Žďár nad Sázavou a TJ Sokol Libchavy.

První utkání jsme sehráli s týmem Nemošic. Tento tým je pro nás velice nepříjemným soupeřem, který velice dobře brání, má vynikajícího brankáře, ale v sobotu to naši kluci při prvním utkání zvládli. Konečné skóre 3:0 – branky 2x David, 1x Alex (naše nová posila z týmu Letohrad).

Druhé utkání s týmem Žďáru byl zcela v naší režii a vyhráli jsme 7:0, branky 3x Petr, 2x Alex po jednom Jonáš a David.

Třetí utkání s týmem výběru chrudimského okresu jsme tak trochu nezvládli, kvalitní soupeř nám dal…, než jsme se rozkoukali, hned na začátku dvě branky, kluci s výsledkem chtěli něco udělat, ale buď jsme viděli perfektní zákrok soupeřova brankáře, a nebo naši hráči trefovali jeho pupík :). To vše vedlo k prohře 0:2.

V dalším utkání nás čekali kluci z Pardubic bílá. Začátek utkání byl stejný jako s Chrudimí a my prohráváme po 5 minutách 0:2, ale utkání to bylo vyrovnané, plné osobních soubojů a pěkných kliček. Byli jsme trochu lepší a dostávali jsme se do šancí a k zakončení. Obrátili jsme skóre po brankách Matěje, Davida a Petra. Konečný výsledek 3:2 pro nás :).

Další zapas s MFK Chrudim byl po brankách Petra, Matouše a Jonáše 3:0. Jako vždy, slabší soupeř a naše hra se přizpůsobí, tedy nic pohledného, stejně jako poslední zápas s červenými z Pardubic, který skončil výsledkem 2:0 po brankách Davida a Alexe.

Celkově tedy druhé místo, kvalitně odehraná 4 utkání, únava kluků, asi po pátku velká, uvidíme, odlehčíme a třeba to půjde lépe.

Omluva za krátkou verzi, jak jste si všimli, chyběl nám nejen Kuba, ale taky oba sportovní reportéři 🙂

Sestava týmu byla: Markétka Karbulková, Petr Pávek, Jonáš Fajfr, Alex Gregor, Matěj Schauer, Matouš Mucha a David Žďárský.