Dorost – KP – 9. kolo

Sokol Libchavy – Lanškroun 1:3 (Boštík)Prvních 20 minut bylo nehezkých z obou stran, poté co hosté skórovali, dominovali zbytku první půle naprosto jednoznačně a naši kluci nebyli téměř vidět. V druhém poločase se naše hra zlepšila. Míša skóroval pěknou hlavičkou po rohovém kopu. Ve chvíli kdy to vypadalo, že utkání se zlomí na naši stranu, tak z ojedinělého protiútoku jsme vytvořili penaltu a opět prohrávali. Přes dvě jasné příležitosti v závěru zápasu jsme již neskórovali a hosté nás víceméně náhodně potrestali v poslední minutě hrací doby. Škoda, kluci si za druhý poločas rozhodně alespoň bodík zasloužili.

Sestava: Motyčka, Kašpar, Viščák, Horníček, Dvořák, Šrom (Němeček), Kollert N., Velinský (Škrobánek), Boštík, Adamec (Diblík M.) a Hodr