Dorost – 6. kolo KP

Moravská Třebová – Sokol Libchavy 1:2 (Hodr, Velínský)Prvních 15 minut jsme se hledali a Třebová byla výrazně lepší. V následující čtvrthodině se zápas vyvíjel rovnoměrně, poté ho Gepard dvěma individuálními průniky převrátil na naší stranu. Gól jsme inkasovali z velmi pěkně zahraného přímého kopu soupeře. Po rozpačitém prvním poločasu, jsme v druhém dominovali. Množství zahozených tutovek (4-5) nás nakonec nemuselo mrzet, protože jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Na finální fázi respektive na vlastním zakončení, však budeme muset zamakat.

Sestava: Motyčka, Viščák, Hrabovský (Škrobánek), Horníček, Dvořák (Diblík M.), Boštík (Němeček), Šrom, Velinský, Kašpar (Kollert N.), Adamec (Diblík F.), Hodr