Bambíny Ústí nad Orlicí 17.6.2017

V sobotu jsme zajížděli na poslední turnaj do Ústí. Byla to dohrávka za zrušený první kolo a i asi proto se jeden s týmů nedostavil. Čili jsme odehráli pouze dva zápasy a navíc pro nás na netradičním povrchu ( umělá tráva) V prvním jsme se utkali s Tatenicemi. Kluci začali opatrně, dlouho byla hra vyrovnaná, ale postupem času se naše hra zlepšovala a začali padat góly. Po přestávce to už bylo spíše na jednu branku a tak konečné skle bylo 5:1.

Branky: Matěj 2x, Filip Kalous 2x, Jonáš 1x

Druhé utkání s domácím Ústím bylo odvetou za minulý týden. Vstřelili jsme úvodní branku, ale potom jsme přestali hrát soupeř trestal. V druhé půli to chvilku vypadalo na zdramatizování zápasu, ale stejně jako v první to byl pouze začáteční nápor. Konečné skóre 3:7.

Branky: Matěj 2x, Jonáš 1x

Pořadí: 1-Ústí, 2-Libchavy, 3-Tatenice

Sestava: Oli(B), Matouš, Jonáš, Péťa, Filip, Filda, Kryštof, Danda, Matěj

V letošní jarní venkovní sezóně kluci odehráli 20 zápasů, 9x výhra, 9x prohra, 2x remíza.Celkové skóre 90 vstřelených branek, 77 obdržených.

Byl to poslední turnaj sezóny a potom nás čekalo jen ukončení „A“ mužstva. Kluci nastoupili s hráčema a o poločase jsme divákům ukázali trochu dovedností. Nějaký ten slalom, střelbu s narážečkou a penalty na brankáře „A“ ( Míra Zeman-děkujeme). Následně si kluci vzali pokladničku a obešli diváky s prosbou o nějaký ten drobný příspěvek na školičku. Všem dárcům děkujeme.

A to je vše, nyní nás čekají zasloužené fotbalové prázdniny. S některými se uvidíme v srpnu na kempu a potom začneme zase trénovat.