Bambíny Libchavy 20.5.

A bylo to tu. První turnaj v Libchavách. Kluci se na něj těšili a proto jsme se rozhodli vzít všechny. Postupně se na trávníku vystřídalo jedenáct domácích borců a byla na nich vidět chuť se doma předvést.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem z Vysokého Mýta. Kluci začali pěkně zostra a brzy z toho bylo vedení 3:1. V druhé půli jsme již branku nevstřelili, naopak soupeř ano a tak po ukončení zápasu hlavním sudím (JB) bylo skóre 3:3.

Branky: Jonáš 2x, Štěpán 1x

Druhý zápas s Žichlinkem byl jak na houpačce. První půle ospalá, stav 0:2. Ve druhé začali kluci jezdit a také střílet na branku. Postupně se trefili Filip a Jonáš. Nakonec i přes velký nápor jsme bohužel prohráli 2:3.

Poslední utkání s Dobříkovem pro nás začalo dobře. Filip převzal míč od brankáře, zatáhnul ho po lajně až k soupeřově brance a GÓÓÓL. Pote se už projevila větší hrací zkušenost protivníka a do poločasu náš brankář lovil míč ze sítě 4x. V druhé půli se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky ( bohužel soupeři také) a tak konečné skóre bylo 3:6. Škoda dvou nastřelených tyčí.

Branky: Filip 2x, Štěpán 1x

Je vidět, že s každým přibývajícím odehraným turnajem se herní projev lepší, že kluci se přestávají bát a poznávají, že hrát mohou s každým soupeřem.

Děkuji Jardovi Boštíkovi a Petru Novákovi za rozhodcovství, rodičům za pomoc s organizací turnaje a úklid branek. Již teď se těším na další domácí turnaj 10.6.

Sestava: Oli(G), Jonáš, Matouš, Filip, Štěpán, Honzík, Erik, Kryštof, Péťa, Martin, Kuba