Bambíny Libchavy 14.10.

Poslední podzimní domácí turnaj jsme odehráli tuto sobotu za pěkného počasí. Předchozí dešťové dalo zabrat zdraví hned několika hráčům a tak nakonec nastoupilo pouze sedm statečných včetně Přémy ročníku 2013.

Hned na začátek jsme nastoupili proti týmu z České Třebové. Od začátku jsme udávali tempo a brzy vedli gólem Honzíka. nadále se trefil ještě dvakrát Matoušek a poločas skončil 3:0. V druhé půli hráli kluci stejně dobře a premiérovou branku zaznamenal Přéma. Hráči se k naší radosti snažili o kličky a několikrát se jim povedla nádherná fotbalová akce. A když završili svůj hattrick Honzík s Matouškem, bylo závěrečné skóre 7:1.

Branky: Matoušek 3x, Honzík 3x, Přéma 1x

V druhém utkání jsme se potkali se známým týmem z Lukové. Je zvláštní, že to bylo již potřetí a příští týden zajíždíme zase my k nim. Například ze sousedy z Ústí jsme hráli pouze jednou. Ale zpět k zápasu. Naši jakoby byli ukolébaný z prvního a mysleli si, že to půjde samo. Všude jsme byli o krok později. Nutno podotknout, že soupeř měl několik šikovných hráčů zejména něžného pohlaví. Stav o půli 1:3. V druhém poločase se kluci snažili, vstřelit kontaktní gól se ale nepodařilo. Místo toho soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Nakonec utkání skončilo výsledkem 3:7, kdy šest branek nám vstřelila jedna šikovná hráčka soupeře.

Branky: Matoušek 3x

Slovo závěrem: kdyby kluci hráli pořád jako v prvním utkání, tak vyhrají pokaždé. Ale každý soupeř je jiný a někdy se na něj nenajde ten správný recept. Přesto mají kluci naši pochvalu za bojovnost a odhodlání.

Sestava: Oli, Matouš, Péťa, Honzík, Kubík, Matěj, Přéma