Bambíny Libchavy 10.6.2017

Probuzení do sobotního rána nebylo zrovna růžové. Zatažená obloha, husté dešťové kapky. Naštěstí přesně podle předpovědi chvilku před začátkem pršet přestalo a tak se mohlo začít. V prvním zápase jsme se potkali se soupeřem z minulého kola, Chocní. Kluci přijeli pouze ve čtyřech a tak se k ním do branky musel postavit někdo od nás. Přihlásil se Honzík a tak oblékl brankářský dres, nasadil rukavice a zápas začal. O poločase byl stav 6:0 a nebylo co řešit. Do konce kluci přidali ještě dva góly, ale také dva obdrželi a konečný výsledek byl 8:2. Nutno také dodat, že druhý poločas a další dva zápasy dochytal za Choceň narychlo povolaný Danda Pražák. Děkujeme.

Branky: Jonáš 5x, Petr P. 2x, Matoušek 1x, Erik 1x (premiérová branka – gratulujeme).

A je tu druhý zápas. Soupeř, se kterým jsme se venku ještě nestřetli, Ústí. Kluci hned od začátku zatlačili a o půli stav 3:1. Potom se hra vyrovnala a začal boj o vítězství. Minutu před koncem se podařilo vstřelit branku na 8:7 a potom už jsme jen netrpělivě čekali na závěrečný hvizd rozhodčího.

Branky: David 5x, Petr P. 3x.

Posledním protivníkem byl Žamberk. Udělali jsme změnu v sestavě a tak se mezi tyče postavil Matoušek. Kluci věděli, že pokud budou makat, tak můžou vyhrát celý turnaj. Do poločasu vsítili pět branek a vypadalo to rozhodnuté. Druhá půle už byla vyrovnaná a tak padli jen dva góly na obou stranách. Konečný stav 7:4.

Branky: David 3x, Petr P. 3x, Jonáš 1x.

Pořadí: Libchavy, Ústí, Žamberk, Choceň.

Sestava: Jonáš, Matoušek, Péťa, Erik, Honzík, Kryštof, Kuba, Filip, Petr P., David.

Následovalo vyhlášení a pokropení vítězného týmu šampaňským :-). Kluci se v klidu převlékli a šli jsme opékat párky. Čekalo nás totiž odpolední ukončení sezóny. To začalo předáním triček našim bambínkám a rozloučením se s klukama, kteří odcházejí do mladší přípravky. Následoval zápas tatínků s trénéry a v něm jsme hlavně všem dětem ukázali, jak to má vypadat po zápase. Na žádném hráči nebyla suchá nitka :-). Potom si zahráli postupně bambíny, ml. a st. přípravka proti maminkám, zakrojili jsme pečenou kýtu, něco málo popili a zdárně vše zakončili. I když…. příští týden nás čeká poslední turnaj v Ústí nad Orlicí a potom slavnostní nástup s “A” mužstvem. Poté už nastanou fotbalové prázdniny :-).

Trenéři: Milan, Jarda, Petr