Áčko deklasovalo béčko Dolního Újezdu zásluhou druhého poločasu

Libchavy – Dolní Újezd B     9 : 2   (2:1)

Branky: 1., 16., 52. z penalty a 58. Ráb, 59. a 75. Váně, 77. Ďuriš, 81. Pavlák, 90. Boštík M. – 29. Nádvorník, 86. Váně P.

Asistence: 1. Pavlák, 16. Žídek, 58. Kubíček, 59. Paukert, 75. Boštík M., 77., 81. a 90. Martinák

ŽK: Ráb

Rozhodčí: Kerhát Patrik – Bednář Jaroslav, Matoušek Tadeáš; delegát: Šimek Zdeněk

Sestava Libchav:

Pinkava – Šalda, Kubíček, David – Boštík J., Paukert (74. Horníček), Žídek (74. Boštík M.), Ďuriš, Rejent (46. Váně) – Pavlák, Ráb (59. Martinák)

Hodnocení:

Vstup do utkání se nám povedl výborně, po půl minutě jsme vedli. Byli jsme lepší ve hře, drželi balon, hledali prostor pro kombinace. Vše nám v první půli však rozhodila období kolem 25. minuty, chtěli jsme hrát vše pouze nahoru, někteří až příliš na sebe, soupeř nám vstřelil lacinou branku, my jsme vytvářeli hloupé ztráty. Navíc jsme to podtrhli 2-3x selháním v jasných šancích.

O poločase jsme si o tom v klidu promluvili a kluci se vrátili k aktivnímu a běhavému pojetí hry. Sedm vstřelených branek za 45 minut hovoří jasně. Za druhý poločas se dá asi vytknout pouze velmi laciná druhá branka v naší síti.

Kluci nějakých 70 minut odehráli velmi dobře, pochvalu si zaslouží všichni, včetně hráčů z lavičky. Na některých byla veliká chuť si zahrát dobrý fotbal. Vlastně asi na všech…

Jsem rád, že nám to tam konečně napadalo a nerad bych snižoval kvality soupeře, protože si myslím, že jsme hráli i proti slabším soupeřům.