9.9.2017 – Krajský přebor mladší přípravky – Chrudim

V sobotu 9.9.2017 jsme zajížděli na první podzimní turnaj krajského přeboru do Chrudimi, jako „B“ tým mladší přípravky Letohradu.

V prvním zápase jsme se střetli s týmem Vysokého Mýta, a po pěkných individuálních a kombinačních akcí jsme svého soupeře jasně přehráli 15:0. Branky za náš tým 5x Jolanka, 4x David, 2x Jonáš, 2x Danda, 1x Petr a 1x Matouš.

Dalším týmem nám byla přiřazena Česká Třebová, i tady jsme se snažili o kličky, nahrávky a i zde se nám dařilo. Konečný výsledek 12:1, střelci branek 6x David, 2x Petr, 2x Jonáš, 1x Markéta a 1x Danda. V tomto utkání bych rád pochválil Markétku za 3 krásné přihrávky na branky Davidovi, který jen doklepával, jen tak dál.

V posledním utkání jsme požádali o změnu soupeře a nastoupili proti týmu Chrudim A. Zápas začal a my jen koukali, že to nejde samo a záhy končil poločas za stavu 0:4 ve prospěch soupeře. Ve druhém poločase kluci a holky pochopili, že je to jiný zápas než dva předešlé a začali šlapat a plnit si své fotbalové povinnosti. Za druhý poločas mohu děti pochválit, sice ho prohrály 2:1, ale byly to oni, kteří se snažily hrát, a podařilo se jim v mnoha případech soupeře zatlačit na jeho polovinu a dostat se do šancí, které zaváněly gólem. Výsledek 6:1 pro Chrudim. Branku za „nás“ dával Jonáš.

Děkujeme všem a těšíme se na kompletní kádr na neděli v České Třebové.

Sestava: Markétka Karbulková, David Žďárský, Petr Pávek, Jolanka Pávková, Matouš Mucha, Danda Pražák, Jonáš Fajfr.

Zapsal: Roman Žďárský, trenér

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.