Starší přípravka okres – Žichlínek 4.5.2019

Počasí nám přálo…., byť bylo všemi predikováno deštivo.V úvodním utkání jsme nastoupili proti Lukové a první poločas výsledkově a herně dominovali.Do druhé půle jsme vstoupili už ležérně a po nedůrazné hře inkasovali zbytečné branky. Soupeř v poslední akci vyrovnal a následné penalty jsme všechny proměnily. Do druhého utkání kluci nastoupili v pohodě a herně soupeře přehráli a výsledek tomu odpovídal. Třetí utkání bylo nejzajímavější.Proti domácím jsme vedli, soupeř vyrovnal, my srovnali a soupeř opět přidal další branku. Je nutné říci, že hra byla mírně vyhrocená, padaly vzájemné nadávky, rozhodčí hru výrazně ovlivnil svým nerovným přístupem k pískání ( i od trenéra obdržel ústní výzvu k fair play pískání 🙂 )..Herně jsme byly lepší jen jsme pro toto utkání měli zakletou branku a ze 6-ti tutovek nedali branku ( tyče, penalta a tyč, střelby  těsně…..brankář zachytal ).

Sestava: Tom Oláh, Adam Krčmář, Dan Davidů, Honza Provazník, Simon Vídeňský, Patrik Vizvári, Dominik Tomáš,Jenda Kulhavý

Libchavy x Luková 5:5, Libchavy x Dlouhoňovice 13:1, Libchavy x Žichlínek 2:3

Souhrn: Turnaj ukázal, že je potřeba se soustředit a nepolevit a že zápas se hraje i ve druhé polovině.Zároveň se ukázalo, že i když rozhodčí píská diskutabilně, zápas herně stále držíme v rukou, střílíme  a hlavně …chceme hrát.Opět se ukázala zdravá naštvanost a to je dobře….jak bylo již zmíněno…znamená to, že kluci mají chuť hrát.

Dresy: Tom Oláh

Zapsal:Robert Oláh