Áčko prohrálo se Semanínem

Libchavy – Semanín     1 : 2   (1:1)

Branky: 27. Martinák (Pavlák) – 38. Votřel, 66. Bednár

ŽK: Paukert, Hájek, Židek, Blažek – Votřel, Nešický, Dvořák

Rozhodčí: Halva Radek, Lukes Jan, Serbousek Petr

Sestava Libchav:

Zeman – Rejent, Hájek (75. Šrom), David, Blažek – Boštík J. (59. Boštík M.), Paukert, Ďuriš (67. Vrána), Židek – Martinák (67. Váně), Pavlák

Hodnocení trenéra:

Zápas, který moc fotbalovosti nepobral ani z jedné strany. Byl to boj z obou stran. Z naší strany mi tam chybělo daleko více klidu, předvedli jsme neskutečné množství ztrát, důsledkem toho jsme se nedostali ani k častému zakončení.

Při tom do zápasu jsme nevstoupili špatně, krom vstřelené branky jsme měli i další dvě ložené šance, které jsme neproměnili. Obdržená branka znamenala, bohužel už tradičně, naše hlavy dolů a od té doby jsme se dlouho nemohli dostat do zápasu. Druhá branka Semanína, díky naší pasivitě a ztrátám visela ve vzduchu téměř po celý druhý poločas. Do utkání jsme se dostali opět až v závěrečné desetiminutovce, kdy se soupeř zatáhl. Dostali jsme se do nějakého tlaku, nastřelili břevno, měli asi dva závary, bez gólového efektu však.

Semanín šel za vítězstvím přeci jen více a gratulujeme mu k vítězství.

Nás čeká příští týden závěrečný zápas podzimu v Janově a poté snad jen doufat, že přes zimu se nám podaří potrénovat a třeba se vrátíme k fotbalu, který by mohl diváky bavit. Toho však můžeme dosáhnout pouze skrze trénink, jestli si někdo myslí, že to půjde bez tréninku tak je na velikém omylu.

Statistiky:

Libchavy vs. Semanín
4 střely na bránu 5
8 střely mimo 14
0 rohy 7
20 fauly 19