Starší přípravka – turnaj Holice 7. 10. 2018

V prvním zápase jsme narazili na silného soupeře z Chocně. Byť byl soupeř o 1 až 2 roky mladší, převyšoval nás ve hře jeden na jednoho, důrazu a hlavně dokázal využít průnikové přihrávky. I když jsme se snažili, nestačilo to.

Ve druhém zápase jsme potkali fotbalově srovnatelného soupeře. Měli jsme mírně navrch, co se týče fotbalového umu, soupeř zase důrazem. V první půli od nás výborná hra, ale nízká produktivita. Hodně šancí skončilo buď u gólmana, na tyči, nebo těsně vedle. Ve druhé půli jsme už přidali i góly a zápas končili s úsměvem.

V posledním zápase proti Pardubičkám to byl hodně silový fotbal. V první půli jsme si s využitím chytrých narážeček vybudovali mírný náskok. Ve druhé půli naopak soupeř využil naši „zbraň“ a výsledek otočil.

Libchavy – Choceň                      0:10 (0:4)

Libchavy – Holice                          4:3 (1:2)

Branky: Jolanka 2x, Kuba, Tom

Libchavy – Pardubičky                2:4 (2:1)

Branky: Kuba 2x

Pozitiva a negativa:

Máme potíže s komunikací na hřišti – to zlepšíme. Když nebudu porovnávat s Chocní, tak jsme na tom dobře fotbalově, ale prostor ke zlepšení se určitě najde J.

V poli nastoupili: Kuba Kalous, Jolanka Pávková, Tomáš Oláh, Lukáš Holub, Jenda Kulhavý, Adam Krčmář, Kája Vacek, Honza Provazník a Honza Dostál.
Brankář: Kája Vacek, Tomáš Oláh

Dresy pere: Jenda – děkujeme