Starší přípravka Řetová 15.9.

Dnes náš tým odjel tzv. přes kopec a tam odehrál několik vyrovnaných zápasů a fotbalových střetů. Pro některé to byl vůbec první turnaj a pro některé teprve druhý. Každopádně šlo vidět, že tým má potenciál a když se chce, dochází k osobnímu posouvání. V úvodu jsme se setkali proti dlouhohrajícímu týmu z Řetové. První půle to byla hra nahoru a dolů a ti naši vzrůstem menší si radili s těmi vzrůstem větším:-). Ve druhém utkání jsme narazili na Dolní Čermnou. Začali jsme dobře a v poločase vedli,ale soupeř nakonec svou důraznou hrou  způsobil, že jsme dostali branku z malé domů a vlastní hlavičkou rozhodli o konečném výsledku:-). Poslední utkání bylo ovlivněno malým počtem hráčů z Lukové, takže naši dva borci sundali náš dres a oblékli si světle modrou barvu z Lukové.

Závěr: Začínající hráči si pomalu zvykají na své pozici, snažíme se, aby ve hře drželi své postavení. Byly vidět individuální výkony a skvěle chytají brankáře. Tento turnaj nám dal možnost sehrát vyrovnaná utkání a zároveň si vstřelil 3 vlastní branky :-). Turnaj hráče bavil a to bylo důležité.

Sestava: Vojta Vašina, Karel Vacek, Patrik Vizvári, Honza Pěknic, Tom Oláh, Kuba Kalous, Jakub Mařík, Sam Hladík, Adam Krčmář, Denis.

Libchavy x Řetová 6:9, Libchavy x Dolní Čermná 3:4, Libchavy x Luková 12:3B

Branky : Sam 3, Patrik 8, Tom 4,Kuba 5, Karel 1

Dresy: Honza Pěknic

Zapsal: Robert Oláh