Starší přípravka kraj 8.9.2018

Dolní Újezd

První turnaj v Dolní Újezdu byl pro spoustu hráčů premiérou ve starší přípravce.Tým spolu s fotbalisty z r. 2008 hráli spolu poprvé a bylo vidět, že si hru chtějí užít. V prvním utkání jsme hráli proti Žamberku a naši hráči si s větším hřištěm a hraním v 5+1 vyrovnali skvěle ( brankář Kuba ).  První utkání po prázdninách začal ve vysokém tempu :-).Ve druhém utkání se tým postavil proti Hornímu Jelení a i přes, na první pohled, dominantní výsledek byla hra celkem vyrovnaná ( brankář Lukáš ). Třetí utkání bylo zajímavé a to díky hráčům z Čisté ( brankář Kuba ). Celkem rychle vedli 3:0 a na našich byla vidět mírná rozladěnost v obranném pojetí hry. Něco jsme si řekli, něco málo změnili a kluci a holka rychle srovnali na 3:3.I když poslední zápas tým prohrál, bylo vidět, že jim prohra vadila,protože chtěli neustále dotahovat :-).

Sestava : Jolanka Pávková, Kuba Kalous, Honza Dostál, Tom Oláh, Lukáš Holub, Jonáš Pfeifer, Dominik Tomáš,Adam Krčmář,Simon Vídeňský

Souhrn: Tým se na hřišti viděl, měl chuť hrát, odmakaný pojetí herního přístupu, prohra se ctí…. to vše bylo vidět v Dolním Újezdu.

Zápasy: Libchavy x Žamberk 9:0, Libchavy x Horní Jelení 8:2, Libchavy x Čistá 4:6

Branky: Jonáš 4, Honza 5, Tom 3, Adam 1, Jolča, 3, Simon 3, Kuba  2

Dresy : Simon Vídeňský

Zapsal : Robert Oláh