Starší žáci – 2. kolo KP skupina B

SK Sokol Prosetín – Libchavy    1 : 1   (0:1), PK (3:2)

Již od začátku bylo utkání velmi vyrovnané. Fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme se dokázali vyrovnat v osobních soubojích a přidali jsme dobrý pohyb. Soupeř hrozil především ze standartních situací, ale ty se nám podařilo ubránit. Do vedení jsme se dostali ve 33. minutě, kdy se po pěkné průnikové přihrávce dostal za obranu Kryštof Fikejz a střelou pod břevno otevřel skóre 0:1. Druhý poločas se nesl i nadále v bojovném duchu. Soupeři se podařilo vyrovnat ve 44. minutě. Po zaváhání naší obrany se prosadil důrazem domácí hráč v souboji s naším brankářem a vyrovnal na 1:1. Ve zbývajícím čase chtěly oba celky strhnout vítězství na svou stranu. Šance však nebyly proměněny a utkání tak skončilo zaslouženou remízou. V následných pokutových kopech byli lepší domácí a tak si připsali o jeden bodík navíc.