Áčko zahájilo letošní bé třídu výhrou

Libchavy – Žichlínek     4 : 1   (2:1)

Branky: 21. z penalty a 39. Ráb, 61. Pavlák, 83. Ďuriš – 4. Šenkýř P.

Asistence: 39. Ďuriš, 83. Pavlák

ŽK: Ráb, Ďuriš, Jetmar – Krejčiřík, Jelínek, Mizerák, Suchomel

Rozhodčí: Nekvapil David – Mrázek Aleš, Doskočil Radim; Delegát: Honl Zdeněk

Sestava Libchav:

Zeman – Šrom, Karpíšek, Hájek, Vrána (46. Pavlák) – Ďuriš, Jetmar, Ráb (75. Šalda) – Rejent, Váně (16. Žídek), Boštík (83. Viščák)

Hodnocení trenéra:

I přes poločasové vedení byl náš výkon v první půli šílený, hráli jsme zbrkle, v obraně jsme kupili neskutečné chyby, pouze nemohoucnost soupeře v zakončení nás udržela ve hře a to ještě vskutku zlatým výsledkem.

O přestávce jsme si v kabině jisté věci vyříkali a od začátku druhého poločasu to bylo, jako by nastoupil za nás úplně jiný tým. Tým, který táhl za jeden provaz a navíc hrál velmi náročný fotbal. Tím, že jsme byli úvodních 20 minut na balonu, soupeři docházely síly dříve, než by chtěl a z toho pramenily jeho chyby. Důsledkem byla i třetí branka v jejich síti, kde jsme se výborným pressingem dostali k brance téměř zadarmo. Nutno uznat, že už před tím jsme neproměnili několik jasných brankových příležitostí. Náš třetí gól přinesl do hry uklidnění, na naší straně někdy až bohorovné, kdy jsme soupeři dovolili se dostat do několika šancí. Buď však hosté selhali v zakončení nebo si na čaroděje zahrál Míra Zeman.

Za druhou půlku kluci zaslouží velikou pochvalu, z první si musíme s pokorou vzít velké ponaučení.

Statistiky:

Libchavy vs. Žichlínek

 

10

(5 + 5)

střely na bránu 10

(6 + 4)

15

(2 + 13)

střely mimo 11

(7 + 4)

8

(2 + 6)

rohy 10

(8 + 2)

12

(8 + 4)

fauly 11

(3 +8)