Áčko díky poslední desetiminutovce přivezlo všechny body z Řetové

Řetová – Libchavy     2 : 4   (2:1)

Branky: 21. Turek, 45.Müller – 14. Boštík J., 61. a 89. Pavlák, 85. Ďuriš

Asistence: 14. Ráb, 85. Žídek, 89. Ďuriš

ŽK: Holínka – Paukert

Rozhodčí: Balog Josef – Zeman Josef, Serbousek Petr; delegát: Honl Zdeněk

Sestava Libchav:

Kollert – Šalda, Kubíček, Rejent (46. Boštík M.) – Boštík J., Ďuriš, Žídek (88. Šrom Marek), Paukert, Pavlák – Váně (35. Jetmar), Ráb

Hodnocení:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, drželi balon, hráči plnili taktické pokyny. Po naší úvodní brance jsme sami odmítli navýšit vedení a přibližně od 20. minuty se nám hra rozsypala. Roztáhli jsme hru, nevyplňovali střed hřiště a kupili ztráty. Domácí nás výborně tlačili, dobře využívali rozměrů svého hřiště, svou snahu korunovali dvěma góly, zvláště druhý těsně před hvizdem ukončující poločas nás mohl mrzet, ale nic jiného jsme si nezasloužili.

Do druhé půle jsme přeskupili řady a snažili se být trpěliví, čemuž moc nepřidal hlavní rozhodčí, udělení žluté karty domácímu Holínkovi za útok rukama na ležícího hráče v přerušené hře nám opět sebralo na pár minut koncentraci. Poté jsme se však trpělivou hrou začali dostávat do šancí a vyrovnání nám vlilo větší odhodlání. I přes to jsme se v rozehrávce občas nevyhnuli zbytečným ztrátám. Naštěstí nám vyšel rohový kop na který si výtečně naskočil Ďuriš. O vedení jsme mohli během dvou minut přijít, ale Tomáš Kollert vytáhl proti brejku domácích zákrok dne. Na druhé straně se prosadil podruhé během dne Pavlák a tak se nám podařilo ukořistit všechny body.

Zápas nám ukázal, že máme nadále na čem pracovat. I přes zisk tří bodů nebyl náš dnešní výkon z řad povedených.

Statistiky:

Řetová vs. Libchavy
4 střely na branku 6
9 střely mimo 8
2 rohy 8
20 fauly 14