Bambiny Libchavy 19.5.

V sobotu 19.5. jsme odehráli poslední turnaj na domácí půdě. Slunce nám k tomu příjemně svítilo a my se postupně utkali se třemi týmy.

Prvním soupeřem byl asi již tradičně tým z Lukavice, již jsme s nimi hráli po čtvrté. Kluci hned od začátku soupeři dávali jasně najevo, že tento zápas je jejich a stříleli o sto šest. Pravdou je, že kdyby se pokaždé trefili na branku, bylo by závěrečné skóre mnohem vyšší nežli 6:1.
Branky: Vítek 2x, Matoušek, Matěj, Péťa, Kuba

Druhým soupeřem byl Letohrad a to jsme již kluky o přestávce připravovali na daleko těžšího protivníka. A vida, ono to fungovalo. Od začátku bylo utkání vyrovnané, nejprve jsme vedli my, potom soupeř a zase my. Kluci poctivě bránili, tlačili se do branky a nakonec udrželi těsný výsledek 3:2.
Branky: Matoušek 2x, vlastní

V posledním zápase nás čekala Choceň. Hned po chvilce zápasu jsem musel kluky na hřišti vystřídat, protože naprosto přestali hrát. Asi si mysleli, že to půjde po dvou jíné posty nežli dříve. výhrách samo. Na střídačce jsme jim trochu domluvili a oni se začali zase snažit. Stačilo trochu více přesnosti nebo klidu na kopačkách a mohli jsme vstřelit pár pěkných branek. Přesto první poločas skončil bez branek. V druhém jsme začali aktivně, bohužel soupeř vstřelil smolnou branku a my prohrávali. Kluci to nevzdávali a výsledkem bylo srovnání stavu. To bylo radosti. A hned vzápětí zase smutek, neboť stačila chvilka nepozornosti a byla z toho zase branka soupeře. A tak již zápas skončil a my prohráli 1:2.
Branky: Vítek

Na závěr musím pochválit všechny hráče za předvedenou hru a opravdu velikou snahu hrát fotbal. Někteří nás trenéry opravdu překvapili, i když jsme je stavěli na úplně jiné posty nežli dříve. Myslím si, že do budoucna bude na čem stavět, mladší kluci se jeví opravdu dobře.

Sestava: Oli, Péťa, Matoušek, Vítek, Kubik, Martin, Matěj, Matyáš, Mates, Přéma(r.2013)

Dresy se perou u Pirklů, děkujeme.