MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2009 Holice

V neděli jsme absolvovali v turnaji krajské soutěže mladších přípravek další soutěžní utkání. Podruhé v jarní části jsme se sešli všichni a tak se mohli střídat dvě čtyřky. Bylo nádherné počasí a poněkud vyšší trávník, ale to nám nevadilo. Na úvod jsme porazili lepšící se Žamberk 7 : 1 (3:0). V tomto prvém utkání jsme měli ještě hodně sil a tak to bylo o individuálních akcích. Ve druhém zápase proti nám nastoupili domácí Holice, které chtěli turnaj vyhrát. Bylo to vyrovnané a náročné, ale podařilo se nám soupeře přehrát a to co se nepodařilo v poli, vychytal Lukáš. Z posledního utkání jsme měli trochu obavy, protože Choceň nás před měsícem porazila. Ovšem obavy se roplynuly již při nástupu. Choceň totiž nastoupila s mladšími kluky a nebyla pro nás soupeřem. I když jsme se předháněli v neproměňování vyložených šancí, vyhráli jsme 19 : 1 (13:0). O góly se postarali úplně všichni, nejvíce nastřílel Simon. V brance se vysřídali: Kubík, Lukáš, Patrik a Tomáš.

Nastoupili jsme v sestavě: Jolanka Pávková, Lukáš Dušek, Simon Vídenský, Milda Pirkl, Jenda Kulhavý, Dominik Tomáš, Jakub Kalous, Tomáš Oláh a Patrik Vizvári. Dresy se perou u Kulhavých, děkujeme.

V neděli nás čeká poslední turnaj soutěže mladších přípravek v Libchavách, který bude velmi silně obsazen a to týmy z Holic, Lázní Bohdaneč a Horního Jelení. Chceme tímto pozvat rodiče a naše spolužáky, aby nás přišli povzbudit a fandit. Děkujeme