MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2009 – Žamberk

V dalším kole krajské soutěže jsme zavítali do Žamberka. Hrálo se na velmi pěkném trávníku, za stále se lepšícího počasí a našimi soupeři byli postupně SK Pardubičky, TJ Jiskra Litomyšl a domácí 1. FC Žamberk. Sešlo se 5 kluků a 1 dívka, další 2 nemocní a 1 nemohl chybět na rodinné oslavě, takže na střídání jsme měli pouze 1 hráče. Hrálo se 2x 15 minut a pro  tým to bylo dosti náročné, protože ostatní přijeli s 10 hráči. Se vším jsme se vypořádali a opět turnaj vyhráli.

Výsledková část:

Sokol Libchavy  –  SK Pardubičky   7  :  2   (4:1)  góly: Simon 3, Jolanka 2, Tomáš a Lukáš po 1. Zápas nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek. Ambiciozní soupeř měl několik šancí, ale Kubík nás opět podržel. Dařily se nám kličky a s přibývajícím časem i přihrávky.

Sokol Libchavy  –  TJ Jiskra Litomyšl  7  : 2  (5:1) branky zaznamenali: Simon 5, Lukáš 2. V útočné fázi se dařilo dvojici střelců, kteří dobře spolupracovali a dostávali se do šancí. Kubík dokázal chytit několik nebezpečných střel.

Sokol Libchavy  –  1. FC Žamberk   17  :  0  (8 : 0) o góly se rozdělili: Kubík 8, Simon 5, Tomáš 3 a Jolanka 1, ale ten stál za to, odražený balon trefil její pravé oko, takže gól dala okem. Kubík hrál a jeho levačka úřadovala. Chytal Lukáš, který několik málo akcí soupeře vyřešil a zapojoval se i do hry.