Bambiny 21.4. Česká Třebová

V sobotu 21.4. za krásného počasí v České Třebové jsme odehráli první jarní turnaj.Postupně jsme se střetli s týmy ČT A – B a nováčkem soutěže Lukavicí. Všichni jsme byli zvědaví, jaký herní projev nám kluci ukážou, přece jenom letos ještě venku nehráli. A tráva je něco jiného nežli povrch v tělocvičně.

První utkání proti ČT B začalo a kluci hned od začátku dali jasně najevo, že si jdou pro výhru. O poločase bylo skóre 3:0, v druhé půli přidali ještě jeden a konečný stav byl 4:1.

Před druhým zápasem jsme se hlavně klukům snažili vštípit do hlavy, že to nepůjde po první výhře samo. A samozřejmě první poločas s ČT A to ukázal. Bez pohybu, bez chutě a stav 0:4. Poločasová přestávka, něco jsme si k tomu řekli a ejhle, kluci přidali na obrátkách, začali střílet a nakonec z toho byla těsná prohra 3:4. Nevadí.

Třetí utkání proti Lukavici začalo pěkně. Kluci se tlačili do branky a také se hned trefili. Ale ani kluci z Lukavice nezaháleli a vzápětí bylo vyrovnáno. Potom zase naši a zase Lukavice. Poločas 2:2. Kluci pojďte hrát, pojďte dávat góly. Hrajete o druhé místo. To byly slova, které slyšeli o pauze. Asi opravdu do druhé místo chtěli, neboť vstřelili další dvě branky a tak po píšťalce rozhodčího utkání skončilo 4:2.

Branky: Péťa 4x, Vítek 3x, Matěj 3x, Přéma 1x (+1x J )

Sestava: Oli, Filip, Péťa, Víťa, Martin, Matěj, Mates, Danda, Kuba, Přéma,

Dresy se perou u Šedů, děkujeme.