Starší přípravka 14. 4. 2018 Slatiňany

V zápase proti Dolnímu Újezdu to byl spíše hokej. V první půlce jsme se přetahovali o vedení. Na začátku druhé půle se nám podařilo dotáhnout několik hezkých akcí do gólů a soupeři jsme odskočili. V závěru Újezdští mohutně stahovali, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Další soupeř z Poličky byl jiný šálek kávy. Během dvou minut jsme prohrávali 3:0. Naše nedůslednost a naivní hra jim to ulehčila. Kluci se ale vzpamatovali, zvedli hlavy a začali hrát. Snížili jsme na 3:2. Byli jsme zpět ve hře. Soupeř ještě do poločasu přidal jednu branku. Každý očekával ve druhé půlce velkou bitvu, ale po našich dvou chybách Polička skórovala. To kluky srazilo, ztratili koncentraci, začali si vyčítat chyby a soupeř nás za to krutě vytrestal.

V posledním zápase jsme nastoupili proti domácím – suverénně nejlepší tým turnaje. Kluci si z předešlého zápasu vzali ponaučení a sehráli jsme dobrý zápas. Sice nebyl vítězný, většinu času jsme bránili, ale prohráli jsme se vztyčenou hlavou.

Libchavy – Dolní Újezd               7:5 (2:2)

Branka: Honza D. 3x, Prokop 2x, Marek P., Fíša

Lichavy – Polička                          2:12 (2:4)

Branky: Honza D., Míra M..

Lichavy – Slatiňany                      1:5 (0:3)

Branky: Prokop

Pozitiva a negativa:

Fotbal umíme. Jen je třeba se soustředit na fotbal a chovat se jako tým.

V poli nastoupili: Kuba Schauer, Prokop Kapoun, Míra Marek, Marek Pultr, Kuba Fišer, Štěpán Bašnik, Dominik Bauer a Honza Dostál.
Brankář: Dominik Bauer, Prokop Kapoun, Kuba Fišer

Dresy pere: Marek Pultr – děkujeme

Trenér:  Milan Šalda