MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2009 – Slatiňany

Za pěkného počasí a na velmi dobře upraveném trávníku, který byl pokropen v pátek vydatným deštěm, jsme sehráli další soutěžní turnaj ve vzdálených Slatiňanech.

V prvém zápase jsme porazili stále se lepšící tým Dolního Újezdu 15 : 0, když o góly se rozdělili Kuba a Simon po 4, Jolanka 3, Patrik a Tomáš po 2. Chytal Lukáš.

Dále jsme nastoupili proti velmi dobré Poličce a zvítězili jsme 12: 1. Branky zaznamenali: Jolča 4, Simon 3, Lukáš 2, Tomáš, Milda a Patrik po 1. Chytal Kubík.

V posledním zápase jsme v boji o první místo porazili domácí tým 9 : 2 (3:1). Výsledek vypadá jednoznačně, ale na hřišti to byl boj. Na začátku druhého poločasu se domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky a museli jsme o vítězství zabojovat. V závěru domácím docházeli síly a při nás stálo i  trochu štěstíčka, takže závěr zápasu vyzněl jednoznačně v náš prospěch. Úsilí všech hráčů v branky proměnili Lukáš 4, Simon a Patrik po 2 a Jolča 1. Chytal velmi dobře Kubík.

Týmu se dařilo a vybojovali jsme další úspěch, co je však potěšující, po velmi dobré hře všech hráčů i hráčky. Jolče se opravdu dařilo, hýřila aktivitou a na soupeře platila i její rychlost. Všichni bojovali, snažili se hrát nejen tělem, ale také hlavou, při hře přemýšleli a chvílemi byla radost se na jejich hru dívat. Je třeba nepolevit, trénovat a snažit se držet v týmu dobré vztahy.

Děkujeme rodičům za svoz dětí, další turnaje se už odehrají v bližších místech. Dresy pere Simon.