MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, Třemošnice

V sobotu 8.4. jsme zahájili jarní sezónu prvním soutěžním turnajem v Třemošnici na dobře upraveném trávníku za pěkného i když ráno zmrzlého, počasí.

V prvním zápase jsme se utkali se snaživým domácím celkem. I když výsledek 9:1 vypadá velice jednoznačně, nebylo to utkání jednoduché. Domácí několikrát nastřelili tyčku a břevno, ale góly jsme dávali my. Ve druhém utkání jsme narazili na Choceň a po poločase jsme prohrávali 0:5, když se nám nedařila rozehrávka a chyběla bojovnost. Do druhého poločasu jsme šli se snahou napadat soupeře, zvýšit důraz, začali jsme dávat branky a podařilo se nám snížit na rozdíl jediné branky. Závěr však patřil klukům z  Chocně a prohráli jsme 6:9. V posledním utkání jsme vyhráli nad Pardubičkami 5:2 a skončili jsme na 2. místě. Zápasy byly náročné na fyzičku, protože se hrálo 2x 15 minut, ale zvládli jsme to. Kluci začínají využívat při hře to, co se učíme při tréninku. Zlepšila se účast na treninku.

Turnaje se zúčastnili Jolanka, Lukáš, Simon, Tomáš, Milda, Dominik, Patrik a Jenda, v brance chytali Patrik, Lukáš a Tomáš. Dresy si odnesl na praní Dominik.

Děkujeme rodičům za dovoz dětí do vzdálené Třemošnice, za týden máme ještě dlouhou cestu do Slatiňan a potom už budeme hrát v bližších místech.