V utkání rozdílných dvou poločasů naši muži získali 3 body

Libchavy – Tatenice     3 : 2   (3:0)

Branky: 4. Rejent, 6. Pavlák, 26. Žídek – 55. Kučera, 69. Knápek M.

Asistence: 4. Boštík, 6. Hájek, 26. Pinkava

ŽK: Hájek, Ráb, Pinkava, Žídek – Štrbík, Kristek, Glocar

Rozhodčí: Schmeiser Marek – Zeman Josef, Kovář Matouš

Hráno v sobotu 31.3. na UMT Letohrad.

Sestava Libchav: Pinkava – Hájek (72. Faltys), Kubíček, Motyčka – Boštík, Ráb, Žídek, Ďuriš, Rejent – Pavlák, Felgr (57. Pražák, 90. Šrom Marek)

Hodnocení trenéra:

Druhé jarní mistrovské utkání jsme odehráli na umělce v Letohradě. Úvodem nutno říci, že díky fanouškům z Tatenic, se zápas odehrál před početnou diváckou kulisou. My děkujeme všem našim fandům, co dorazili, velmi si jich vážíme.

Před zápasem jsme si řekli, že si zápas chceme užít, nemáme, co ztratit, ale hlavně po zápase, ať si můžeme říci, že do toho bylo dáno vše.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, Tatenice měli problém s přechodem na velké hřiště a nám se povedlo výborný vstup korunovat brankami. I nadále během první půle jsme byli lepším týmem, soupeř navíc opovrhl i darovaným pokutovým kopem. My jsme z našich několika tutových šancí dokázali skórovat pouze jednou.

Druhý poločas byl ve znamení dominance Tatenic, naši chlapci odešli po fyzické stránce a s tím bylo spojené vše. Markantní rozdíl byl v držení balonu, kdy jsme si tímto nedokázali pomoci ani na malou chviličku. Tatenice z tohoto nátlaku dokázaly však dát pouze dvě branky, další šance neproměnily, dalším jsme zabránili naší dobrou týmovou hrou v obraně a ještě nás podržel i brankář. V tomto součtu to pro nás znamenalo po závěrečném hvizdu sudího zlaté 3 body, které pro mne znamenají úkaz morálního ducha týmu.