Aprilový turnaj v Chocni – 1.4. 2018 ml. přípravka 2009

Aprilové počasí k nám bylo milosrdné a dopřálo nám, sice foukavé, ale ne deštivé počasí. Do prvního utkání tým nastoupil proti Chocni r. 2010  a byl to jeden z vyrovnaných utkání, které jsme na toto turnaji odehráli. Ještě do poslední vteřiny, posledního kopu domácího týmu jsme vedli o jednu branku.Štěstíčko se tentokráte přiklonilo k domácím a ti srovnali na remízu. Další utkání jsme sehráli proti Kostelci nad Orlicí ( tým, který jsme v zimní přípravě už potkali ) a naše herní převaha byla viditelná. Třetí utkání jsme hráli proti Lanškrounu, který  turnaj od turnaje jde nahoru ( v zimní přípravě taktéž tradiční soupeř ). Ve vyrovnaném utkání jsme prohrávali, ale v okamžiku naši hráči srovnali a pak mohl jeden či druhý tým vstřelit ne jednu, ale klidně i dvě branky. Utkání skončilo remízou a v posledním kole naší skupiny se rozhodovalo o to kdo z jakého místa postoupí. Naši hráli proti Žamberku a výraznou herní převahou vstřelili několik branek. Toto utkání našemu týmu umožnilo postoupit ze skupiny z druhého místa.

O finále jsme hráli z prvním z druhé skupiny a po vyrovnaných sedmi minutách Choceň r. 2009 začal střílet branky. Naši zmrzli a i přes snahu se dostat do zápasu se nám podařilo vstřelit aspoň čestnou branku. Do posledního utkání turnaje  a zápasu o 3.místo jsme nastoupili k bratrskému utkání proti Libchavům r. 2010 A. Hráči si vzali červené rozlišky a začali hrát. Byl to zápas, který se zařadil mezi dobře odehraná utkání. Náš tým skončil na celkovém 3.místě.

Sestava : Tom, Kuba, Milda, Patrik, Dominik, Jolča a Simon                    Branky: každý trochu 🙂

Zápasy: Libchavy – Choceň 2010 2:2 ,  Libchavy – Kostelec 6:0, Libchavy – Lanškroun 1:1,

Libchavy – Žamberk 13: 0, Libchavy – Choceň 2009 1:6, Libchavy 2009 – Libchavy 2010 A  4:0.

Závěr: Byl to hezký turnaj, který uzavřel naši zimní přípravu a zároveň otevřel  jarní turnaje.

Dresy : Jolča

Trenéři : Robert, Milan