Halový turnaj pro přípravky ročníku 2010 a mladší (tým „A“) – sobota 27.1.2018, Chrudim

Dnešní článek je psaný fanouškem a tatínkem v jedné osobě… aspoň občas mě někdo vystřídá 🙂

V sobotu 27.1.2018 se jelo na „odpolední“ halový turnaj do Chrudimi, kde to již dobře známe. Sjelo se celkem 6 týmů – Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod, Nemošice a Libchavy. Hrálo se systémem každý s každým, 1x 15 minut.

1.zápas – Libchavy – Jaroměř (2:0)

První gól dal Petr, poté měla Jaroměř velkou šanci, naštěstí střela těsně minula branku…a znovu další nájezd Jaroměře, naštěstí naši obránci byli na svých místech. David dal na 2:0 pro nás. V probíhajících posledních 2 minutách šance Jaroměře opět těsně minula Markétky bránu. Nakonec vítězíme a naši si jdou odpočinout a dát si v kabině rady, jak na další zápas…

2.zápas – Libchavy – Hradec Králové (3:0)

První gól dal Petr, druhý přidal David z přímého kopu po faulu na Petra, šance Hradce Králové těsně proletěla kolem pravé tyčky… Kubík vybojoval míč a hezkou střelou k pravé tyči zvyšuje na 3:0. To byl konečný výsledek….

3.zápas – Libchavy – Pardubice (3:0)

První gól dal opět Petr. Po střele Pardubic se vytáhla také Markétka hezkým zákrokem. Skóre zvyšoval po hezké nahrávce Davida Petr. Pak byl faulovaný Matěj, který se vypravil z obrany do útoku a byl nedovoleně zastaven… Následovala rozehrávka Davida  na Petra, který těsně minul míč. Další gól přidal Jonáš. V polovině deváté minuty se kopal přímý kop po faulu na Jonáše – rozehrával David – těsně vedle. Následoval krásný „pas“ Davida přes celé hřiště na Kubu, Kubík ale přihrávku nezpracoval ideálním způsobem a míč mu odkopl brankář. Pardubice měly 2 velké šance ale Markétka obě skvěle zlikvidovala.

4.zápas – Libchavy – Havlíčkův Brod (8:0)

První gól dal Petr, poté Kuba střílel těsně vedle (po nahrávce Petra), pak střílel Matěj – střela jako z děla, bohužel vedle…. Pak přišla jedna z nejhezčích akcí (kombinačních), kdy měl míč Kuba, šel sám na brankáře a těsně před ním nahrál Petrovi, který tak skóroval do prázdné branky. Zasloužený potlesk diváků, protože se jednalo o hezkou fotbalovou akci. V tomto zápase jsme předvedli nejvíce střel, kliček a nahrávek. V brance byl tentokrát od začátku David, Markétka si šla zahrát do pole. Matoušek se vydal s míčem do útoku – jedna klička, druhá klička, třetí…a střela – bohužel vedle, ale práce s balonem pěkná. Dlouhé minuty pak hrajeme na polovině soupeře a sypeme góly… 3.gól – Jonáš, 4.gól – Kuba, 5., 6. a 7.gól Matěj, který byl nasazen do útoku. V posledních vteřinách zápasu ještě přidal 8.gól Matoušek. Byly vidět hezké akce, kombinace, kličky – pochvala celému týmu!

5.zápas – Libchavy – Nemošice (2:0)

Poslední zápas byl z důvodu zranění hráče z Nemošic zkrácen na 10 minut. První gól dali po vzájemné spolupráci Kuba s Petrem (nebylo zřetelně vidět, kdo dokopával…). Druhý gól přidal, po hezké přihrávce od Petra, Jonáš.

Dobře odehraný turnaj bez větších chyb, hodně přihrávek, kliček, dobrá spolupráce celého týmu…. To vše vedlo k vítězství na tomto turnaji. Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl po zásluze vyhlášen Matěj. Tento turnaj se nám podařilo, zřejmě poprvé, odehrát bez jediného inkasovaného gólu – BRAVO!

Děkujeme za velice příjemný, ze strany trenéra i klidný, sportovní zážitek. Je radost se dívat na úspěchy svých dětí 🙂

Libchavský tým nastoupil ve složení: Markétka Karbulková, Petr Pávek, Kuba Krčál, Jonáš Fajfr, David Žďárský, Matouš Mucha a Matěj Schauer.

Trenéři: Roman Žďárský

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE. Za fotodokumentaci tentokrát děkujeme Márovi Muchovi – Máro, pěkné záběry 😉

Zapsal: Aleš Krčál