MLADŠÍ PŘÍPRAVKA r. 2009 – halové turnaje

Na posledním halovém turnaji v roce 2017 si náš tým vedl velice dobře, když ve Vamberku porazil postupně domácí kluky 11:0, Rychnov nad Kněžnou 5:1, České Meziříčí 4:0, Kostelec nad Orlicí 5:0, Doudleby 2:1 a po remíze se Svitavami skončil jen o horší skoré na 2.místě. Pěkný úspěch, gratulujeme.

Další turnaj jsem absolvovali 13. ledna ve velmi pěkné hale v Pardubicích. Tam už se nám tolik nedařilo, i když jsme v prvém utkání proti Kolínu zvítězili, v dalších zápasech jsme už prohráli. Nutno však poznamenat, že tento turnaj byl velice silně obsazen. K nejlepším patřili týmy Baníku Ostrava, domácí družstvo a také Svitavy. Hrál se zde úplně jiný fotbal plný osobních soubojů, kdy rozhodčí pouštěli tvrdou hru tělem a to nám nevyhovovalo. Bude třeba tomuto trendu přizpůsobit i tréninky.

Libchavy  –  Kolín   4 : 1, branky: Simon 2, Lukáš a Kubík po 1

Libchavy    Baník Ostrava   0 : 5

Libchavy  –  Svitavy   1 : 4  branku dal Milda

Libchavy    Pardubice  2 : 3, góly: Simon a Milda. V tomto zápase jsme prohrávali již 3 : 0, ve druhém poločasu se nám podařilo snížit, ale další šance už vyrovnání nepřinesly. Kluci a dívka však zjistili, že i s takto silným soupeřem se dá hrát vyrovnaný zápas.

V posledním utkání o umistění již docházely síly a prohráli jsme se Žďárem nad Sázavou 0:1. V turnaji jsme skončili na 8. místě. Na turnaji nás reprezentovali: Jolanka, Simon, Patrik, Lukáš, Kubík, Milda, Dominik a Tomáš, který celý turnaj velmi dobře chytal. Dresy se perou u Dušků.